05 stycznia 2024

Sportowy raport dnia - 5.01.24

Polscy szczypiorniści rozegrali już dwa mecze kontrolne przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy. Biało-Czerwoni ulegi gospodarzom turnieju Hiszpanom 25:31 oraz wygrali z Serbią 38:33. Ostatni mecz turnieju przygotowawczego nasi reprezentanci rozegrają ze Słowacją. Mistrzostwa Europy rozpoczną się 10-tego stycznia w Niemczech.


Polscy tenisiści zmierzą się z Francją w półfinale turnieju United Cup. Spotkanie odbędzie się dziś w nocy, a Polaków będą reprezentować tradycyjnie Iga Świątek i Hubert Hurkacz.


Ryoyu Kobayashi wygrał kwalifikacje do ostatniego konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen. Japończyk wyrasta na głównego faworyta do sięgnięcia po "Złotego Orła". Najlepszy z Polaków, Kamil Stoch był 10-ty.


Polskie panczenistki w składzie: Andżelika Wójcik, Iga Wojtasik i Karolina Bosiek wywalczyły srebrny medal w sprincie drużynowym podczas mistrzostw Europy w łyżwiarstwie szybkim. Biało-Czerwone uległy jedynie gospodyniom turnieju - Holenderkom. Podium uzupełniła reprezentacja Norwegii. Mistrzostwa potrwają do niedzieli i liczymy na więcej medalowych występów.


       Wsparcie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Postaw mi kawę na buycoffee.to

       Kontakt

            kontakt@szybkisport.pl

Menu

       Social Media

© 2024 Szybki Sport. Strona www stworzona w kreatorze WebWave.